top of page

Hurda

Alış

   Paslanmaz çelik 304, 430 ve 316 kalite hurda alımı için teklif yapıyoruz. Paslanmaz hurdasının yanı sıra, her nevi demir, aluminyum ve bakır hurdaları için de fiyat teklifi yapıyor ve hizmetimizi sunuyoruz. Hurda alımını iki türlü gerçekleştiriyoruz;

» Hurdacılar veya aracılar lokasyonlarımıza kendi imkânlarıyla hurdalarını taşıyarak satışını yapabilir.
» Fabrikayla anlaşmamız dahilinde İstanbul ve il dışına, konteyner bırakabilir veya vinçli kamyonla düzenli periyodlarla hurdalarını kendi araç filomuzla alabiliriz.

Satış

   Hurda paslanmaz çeliğin üretiminde vazgeçilmez bir ikincil hammaddedir. Metal İstanbul Paslanmaz ise paslanmaz çelik geri dönüşümünde Türkiye’de otuz yıldır kalitesini referans alan lokal tedarikçidir.


Paslanmaz Çelik Hurdaları
» 304, 430,316, (50x50cm balya presleri) ihracata uygun kalite paslanmaz çelik hurdaları
» 304 ve 430 (25x25cm balya presleri) dökümhanelere uygun özel kalite paslanmaz çelik hurdaları
» 304 ve 316 talaş hurdaları

Paslanmaz Çelik Ürünleri

Paslanmaz Çelik Sac, Rulo ve Çubuk

   Paslanmaz Ürünlerine dair temin etmek istediğiniz sac, profil, boru veya rulo alımlarınızı detaylı bir calışma başlatarak istediğiniz ürünü en iyi kalitede sunuyoruz, ve böylece hem malzeme tedariğini üstlenip hemde çıkan hurdanın geri dönüşümünü sağlayarak müşterilerimize en kapsamlı hizmeti sunuyoruz.

Ürün kalitesini paylaşarak şeffaf fiyatlandırma yaparak herkesin bütçesine uygun fiyatlar ve ödeme yöntemleriyle bu sektörde de kendimizi gösteriyoruz. 

bottom of page