top of page

HAKKIMIZDA

   Metal İstanbul Paslanmaz Geri Dönüşüm Tesisleri, 1980 yılında hurda ticareti üzerine paslanmaz çelik sektöründeki sanayi firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulan Özkurt firmasının devamı niteliğinde Murat Özkurt tarafından kurulmuştur.

 

İstanbuldaki 7500 tonluk paslanmaz hurda, aluminyum hurda ve demir hurda metal geri dönüşüm tesisleri Metal İstanbul Paslanmaz olarak, sanayisindeki müşteri memnuniyeti en yüksek tesise sahibiz.

Metal İstanbul Paslanmaz Tesislerinde Geri Dönüştürülen paslanmaz çelik hurdası ve aluminyum hurdalarının tamamına yakınını paslanmaz çelik dökümhanesi ve aluminyum dökümhane lerinin istegi sekilde tedarik etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı krom ve aluminyum dökümhanelerine kaliteli ve güvenli hurda satışını sağlamak adına bayrampaşa depomuza hurda analiz makinası, radyasyon ölçüm cihazı ve lazer kesim aletlerini temin ederek kalite standartlarının üstündeki performansımızı gelişen teknolojik yenilenmelerle destekleyerek geri dönüşüm tesisimizi devam ettirmekteyiz.

Paslanmaz çelik hurda ve aluminyum hurda alımlarımızı müşteri odaklı yenilikler getirerek 40'a ulaşan taşınılabilir kasalarımızı sanayimizdeki üretim yapan firmalara konumlandırarak hızlı ve düzenli satın alımı gerçekleştirmekteyiz.

Paslanmaz hurda geri dönüşümü haricinde, bakır, alüminyum ve demir hurdalarının da alım satımını gercekleştirip, paslanmaz hurdasında sunduğumuz hizmeti genişletmekteyiz.

Aynı zamanda paslanmaz çelik ürünlerine dair temin etmek istediğiniz sac, profil, boru veya rulo alımlarınızı detaylı bir çalışma başlatarak istediğiniz ürünü en iyi kalitede sunuyoruz ve böylece hem hammadde tedariğini üstlenip hem de çıkan hurdanın geri dönüşümünü sağlayarak müşterilerimize en kapsamlı hizmeti sunuyoruz. 

Metal Istanbul Paslanmaz Geri Dönüşüm Tesisleri vizyonunu geri dönüşümün ve hurdacılığın en iyisini ortaya koymak adına geliştirmektedir ve bu anlamda paslanmaz çelik sektörünün yükselen yıldızıdır.

 

Misyon: Türkiye’nin ve çevre ülkelerin Paslanmaz Çelik hurdasını dünyaya pazarlamak.

Vizyon: Türkiye’nin en prestijli paslanmaz çelik geri dönüşümü şirketini dünya genelindeki hurdacılarla fiyat rekabeti ve hurda kalitesi sağlayarak dünya dökümhanelerine pazarlamak.

Müşteri İlişkileri : Müşteri beklentilerini karşılayarak bizlerle çalışmak için onlara gerekli teşvikleri vererek memnuniyetlerini en düzeye çıkarmak.

İş Ahlakı : Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve şeffaf olmak.

Çevreye ve Topluma Bilinci : Çevre atik ve geri dönüşümü konusunda tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek, madde veya canlıları tehdit altına alabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek.

Kaynak Yönetimi : Tüm süreçlerde her türlü maddi kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir büyüme sağlamak ve şirketi yatırımlarla beslemek.

Takım Çalışması : Faaliyetlerimizin her aşamasında aile bireylerin katılımını sağlamak, bilgiyi paylaşmak ortak karar alarak çalışanları en verimli şekilde adapte etmek.

bottom of page